WELLNESS BALÍČEK PRO ŽENY

Balíček Wellness pro ženy –  Kód:22791 

Cena za balení: 699 Kč

1 krabička obsahuje = 21 sáčků  –  Cena 1 denní dávky/sáčku je jen 33 Kč!

balíček ženyRegistrací do Oriflame a zařazením Wellness balíčku pro ženy do programu 3+1 zdarma, zaplatíte za jedno balení 404 Kč.

Pro zaregistrované členy je cena denní dávky 19 Kč. 

registrace fialová-2
 
 
 
 
 
 
1 sáček obsahuje:

2 kapsle Omega 31 balíček wellness

Švédský komplex pro krásu (astaxanthin a výtažek z borůvek) – Astaxanthin působí pod povrchem pleti a chrání buňky před působením volných radikálů a UV-zářením. Redukuje viditelné známky předčasného stárnutí a zlepšuje celkové zdraví pleti. Astaxanthin odstraňuje volné radikály a umožňuje pleti obnovu po škodách způsobených UV-zářením.

1 tableta – Komplex multivitaminů a minerálů pro ženy: pečlivě vyvážené multivitaminy a minerály jsou vyvinuty tak, aby pokryly potřeby ženského těla. Je to vyvážená kombinace 12 vitamínů a 7 minerálů. je navíc posílena obsahem kyseliny listové, vápníku a železa. VÍCE O SLOŽENÍ ZDE.

&

 VOLNÉ RADIKÁLY – nestabilní molekuly, které poškozují zdravé pleťové buňky. Jasným příkladem škod způsobených volnými radikály jsou vrásky. Volné radikály poškozují stavbu buněk. To má za následek další generaci buněk méně zdravých a méně produktivních než ty, zekterých vznikly. V případě pleťových buněk to může postupem času znamenat, že buňky zodpovědné za tvorbu kolagenu a elastinu budou méně efektivně tvořit proteiny nezbytné k hladké, pevné a pružné pleti.