PROTEINOVÉ NÁPOJE

 

 

Přírodní čokoládový nápoj Natural Balance Kód:22138

Přírodní jahodový nápoj Natural Balance – Kód:15447

Přírodní vanilkový nápoj Natural Balance – Kód:15448

Cena: 899 Kč / 21 dávek

 

 

Wellness Kids

Omega 3

Balíček pro ženy/muže

Nápoje/polévky

Cena pro členy Oriflame

176 Kč

291 Kč

537 Kč

692 Kč

Cena v programu 3+1

132 Kč

218 Kč

403 Kč

518 Kč

Cena denní dávky

v programu 3+1 zdarma

6 Kč

10 kč

19 Kč

25 Kč

 

 

 

Registrací do Oriflame a zařazením nápoje Natural Balance do programu 3+1 zdarma,

Vás vyjde jedno balení na 490 Kč.

Pro zaregistrované členy je cena jedné dávky 23 Kč.

Čím je tento výrobek výjimečný?

Výrobky mají klinické testy, patentované složení a certifikáty kvality.

1. Čistě přírodní ingredience v optimální rovnováze

Makrovyživující látky (karbohydráty, tuky a bílkoviny) v nápoji Natural Balance pocházejí z hrášku, jablek, vajec, mléka, šípků a řepy. Jedna porce obsahuje 7,5 g bílkovin, 6 g karbohydrátů a 1,5 g tuku. Mastné kyseliny jsou v ideální rovnováze díky vysokému obsahu omega 3 z vajec, karbohydráty jsou nízkoglykemické a mají přirozeně vysoký obsah vlákniny a bílkoviny obsahují kompletní profil aminokyselin.

2. Tři vynikající zdroje bílkovin (hrášek, vejce, syrovátka)

Nápoj Natural Balance obsahuje bílkoviny z hrášku, vajec a syrovátky ve specifickém množství, které obsahuje ten správný poměr všech nezbytných aminokyselin. Jedna porce obsahuje 7,5 g bílkovin – přibližně 15 % průměrného denního příjmu bílkovin doporučeného pro ženské tělo – a zároveň dodává tělu pouze 3 % doporučeného denního příjmu kalorií. Bílkoviny zasytí lépe než karbohydráty a tuky a nápoj Natural Balance klinicky prokazatelně snižuje hlad a chuť na sladké.

3. Vysoký obsah omega 3 z vajec s optimálním obsahem tuku

Většina výrobců nízkotučných produktů na trhu nedbá na to, jaký druh tuku jejich výrobky obsahují, stačí, že je na štítku napsáno „nízkotučný“ nebo „light“. Výzkum výživy v průběhu uplynulých deseti nebo více let prokázal, že pro zdraví – zejména kardiovaskulární zdraví – není důležité jen množství, ale i typ tuku. Proto jsme pro složení nápoje Natural Balance vybrali velmi specifický druh vajec – vejce od slepic krmených lněnými semínky – abychom v konečném produktu zvýšili obsah mastných kyselin omega 3. Nápoj Natural Balance tak obsahuje omegu 3 a omegu 6 ve zdravém a vyváženém poměru.

4. Nízký GI (glykemický index) zmírňuje chuť na sladké, zvyšuje hladinu energie a schopnost soustředění

Jídlo s vysokým obsahem GI: hladina cukru v krvi stoupá rychle. Následuje rychlý pokles a pocity nedostatečné energie.

Jídlo s nízkým obsahem GI: hladina cukru v krvi je stabilní a zůstává vyvážená. Poskytuje tělu dlouhotrvající energii.

Jídlo bohaté na karbohydráty můžeme hodnotit jako vysoce, středně nebo nízko glykemické. Jakákoliv hodnota pod 55 je považována za nízkou. Nápoj Natural Balance má glykemický index 28. Vysokoglycemické potraviny a nápoje se považují za nezdravé vzhledem k tomu, že obsažené cukry vstupují do krevního oběhu rychle a nutí k intenzivní tvorbě inzulínu, který podporuje jejich vstřebávání do tukových a svalových buněk. Vysoká hladina inzulínu tak podporuje tloustnutí. Příklady jednoduchých karbohydrátů s tímto efektem obecně zahrnují jídlo se světlou barvou nebo sladkou chutí – bílý chléb, bílou rýži, bílý cukr a všechny zákusky a sladkosti.

5. Patentované složení nápoje je dostupné pouze v řadě Wellness by Oriflame

Recepturu vyvinul profesor Stig Steen pro pacienty čekající na transplantaci plic či srdce a pro pacienty, kteří se po těchto operacích zotavují. Díky svým unikátním vlastnostem a fyziologickým účinkům se nápoj perfektně hodí i pro zdravé lidi. Receptura je před plagiarizací chráněna patentem a nápoj prodává exkluzivně Oriflame.

6. Obsahuje pouze přírodní příchutě

Aby byl nápoj co nejčistší a nejpřírodnější, použili jsme pouze přírodní příchutě. Přestože výroba je v důsledku toho nákladnější, kvalita a chuť nápoje Natural Balance je díky tomu lepší než kvalita a chuť jiných vyživujících nápojů na trhu.

7. Bezpečným, přirozeným a účinným způsobem podporuje klinicky zdokumentované, udržitelné hubnutí

Naše zkušenosti opakovaně prokázaly, že kombinace podpory zdravého stravování, podpory fyzické aktivity a týdenní kontroly výsledků má vynikající výsledky. tento model jsme nazvali „Mapa k ideální váze natural Balance™“. Skládá se ze tří programů: Start naplno (rychlé zhubnutí během 2 týdnů), cesta přirozeného hubnutí (soustavné, vyvážené hubnutí až k dosažení ideální váhy) a cesta dlouhodobé podpory životního stylu (udržení ideální váhy). tento model uplatnili a testovali odborníci v igelöse během prvních dvou let trvání studie hubnutí. Zároveň stále dokumentují výsledky účastníků, kteří tento model dodržují již třetí rok. klinická data prokázala, že při soustavném užívání nápoje Natural Balance a souvisejícím hubnutí se zlepšily všechny sledované biologické znaky. tam, kde by se většina společností spokojila s 6–8týdenní studií, se oriflame rozhodl v dokumentaci pokračovat. dlouhodobě tedy sledujeme bezpečnost a účinnost nápoje Natural Balance v procesu udržování zdravé váhy, který je snad ještě důležitější než samotné hubnutí.

Proč a jak by se měl užívat tento výrobek?

Jsou hned dva důvody, proč začít užívat nápoj natural Balance. jeho unikátní složení má dva různé efekty:

Podporuje hubnutí
Řada zákazníků začne užívat nápoj natural Balance, aby zhubli a váhu si i nadále udrželi.

  • Nápoj natural Balance má nízký glykemický index. Pomáhá tak snížit hladinu inzulínu v krvi, což dále usnadňuje hubnutí.
  • Vyrovnaná hladina cukru v krvi snižuje chuť na sladké a touhu mlsat.
  • Nápoj natural Balance obsahuje málo kalorií, přesto však poskytuje tělu optimální výživu.

Podporuje hladinu energie a schopnost soustředění

  • Zatímco většina lidí se pozdě odpoledne cítí unavená, uživatelé nápoje natural Balance v našich studiích uvedli, že se lépe soustředí v práci a mají celý den dostatek energie – zbývá jim jí dost i na cvičení.
  • Nápoj natural Balance je zdravá nízkokalorická svačina, která zajistí optimální výživu pro tělo.

Použití

Smíchejte jednu odměrku (0,45 dl/18 g) nápoje Natural Balance v prášku se 150 ml studené vody a dobře protřepejte. Nápoj je vhodný jako zdravá svačina nebo potravinový doplněk.

 šejkr 25479

Šejkr a odměrka – Kód:15450

 

Vhodné pro míchání nápojů Natural Balance. Smíchejte jednu odměrku (0,45 dl) nápoje Natural Balance s 1,5 dl studené vody a dobře protřepte.

certifikáty wellness

 

 

 

Přírodní nápoj Natural Balance: příběh v pozadí

Sníte o dosažení perfektní postavy – kterou si pak udržíte? Máme pro vás řešení!

Švédský profesor Stig Steen zjistil během 40 let výzkumu v oblasti transplantací, že k tomu, aby se jeho pacienti mohli zotavit z chirurgického zákroku, potřebují dokonale vyváženou výživu.Trvalo 8 let, než se podařilo vyvinout dokonalou recepturu, která by pak jeho pacientům mohla trvale pomáhat.
Poté, co se ukázalo, že jejím výsledkem je i výrazné a udržitelné hubnutí zdravých lidí, se zrodil nápoj Natural Balance ve třech přírodních příchutích. Stejná receptura je k dispozici i jako dvě vegetariánské polévky. 

Tato 100% přírodní receptura, která nabízí optimální výživu a minimum kalorií, má dlouhodobý vliv na hubnutí – již po 12 týdnech.

Nápoj i polévku dnes používají miliony lidí po celém světě, kterým se daří získat svou vysněnou postavu. Vyzkoušejte je i vy!

Řada Natural Balance.
PRO PŘIROZENÉ, DLOUHOTRVAJÍCÍ HUBNUTÍ.

VÁŠ PROBLÉM:
Chcete získat svou vysněnou postavu – a udržet si ji!

NÁŠ OBJEV: 
• Profesor Stig Steen zjistil během 40 let výzkumu v oblasti transplantací, že k tomu, aby se jeho pacienti zotavili z operace, potřebují dokonale vyváženou výživu.
• Výsledkem receptury, kterou vyvinul, je i výrazné a udržitelné hubnutí zdravých lidí.

ŘEŠENÍ:  
• Vznikl nápoj a vegetariánské polévky Natural Balance.
• Optimální výživa, minimum kalorií, 100% přírodní výživné ingredience.
• Dlouhodobé hubnutí již za 12 týdnů.
VÝSLEDEK:
• Miliony lidí po celém světě si užívají výsledky dlouhotrvajícího hubnutí.
• Řada Natural Balance. Pro přirozené, dlouhotrvající hubnutí.

zdroj: www.oriflame.cz