DOPLŇKY STRAVY

 Krása sahá hlouběji než jen k pokožce, krása vychází zevnitř.

Wellness by Oriflame je řada velice pečlivě vyvinutá ve spolupráci se švédskými vědci a odborníky na výživu. Výsledkem této spolupráce je řada moderních, bezpečných a vysoce kvalitních wellness výrobků, které ochrání přirozenou krásu vaší pleti a vám v životě pomohou dosahovat těch nejvyšších výkonů.

PROČ JSOU PRO TĚLO DŮLEŽITÉ WELLNESS VÝROBKY?

Stravovací návyky většiny lidí – skladba a způsob úpravy potravin, doby jídla, velikost porcí a konzumace alkoholu – určují spíše společenské zvyky a tradice než snaha dodat tělu optimální výživu pro dlouhý a zdravý život.
V rodinách, ve kterých oba rodiče pracují, se kvůli nedostatku času spotřebuje více polotovarů (předpřipravených, naporcovaných a předem zpracovaných potravin), neprospívajících lidskému zdraví. Nezdravé jídlo je paradoxně zároveň nejlevnější, nejkaloričtější a nejméně výživné. Aby toho nebylo málo, nezdravé jídlo je snadněji dosažitelné než čerstvé, zdravé a organické potraviny.

Studie o výživě potvrzu jí, že 90 % lidí nekonzumuje minimální doporučené množství (500 g) zeleniny a ovoce za den. Děti ve věku 4–10 let by měly jíst 400 g zeleniny a ovoce denně, 90 % dětí však tohoto doporučeného množství nedosáhne. Pravděpodobnou příčinou je, že jejich rodiče jsou na tom stejně. Zkrátka a dobře, pro mnoho lidí není jednoduché udržet si životní styl se stravovacími návyky, které by odpovídaly potřebám jejich těl, aniž by užívali potravinové doplňky, jež jsou pro tento účel určeny.

wellness průvodce.1

wellness průvodce.2

wellness průvodce.3

wellness průvodce.4


VÝPRODEJ KOSMETIKY ORIFLAME

VÝPRODEJ