BYLINNÉ NÁPOJE

Bylinny-napoj-6550-cmyk-300dpi

 VÝPRODEJ

RELAXAČNÍ NÁPOJ Relaxační bylinný nápoj – Kód: 25032

Cena: 89 Kč – EX 8/2015

Obsahuje 80 snadno připravitelných porcí. 120 g

Nápoj Relax obsahuje unikátní vonnou směs složenou z heřmánku, známého po celém světějako anxiolytikum díky svým zklidňujícím účinkům. Červený keř Rooibos, pocházející z Jižní Afriky se dnes těší velké oblibě i v ostatních částech světa díky minimu kofeinu a velkému obsahu antioxidačních látek, které vás chrání proti volným radikálům. Vedle Rooibosu poskytuje antioxidační vlastnosti i skořice a ta vás spolu s černým pepřem příjemně zevnitř zahřeje. Relax obsahuje také hřebíček, který díky eugenolu působí v tělě protizánětlivě a antibakteriálně. Zázvor a kardamom spolu s inulinem, který se ve střevech chová jako rozpustná vláknina a vytváří probiotickou kulturu, zase velmi příznivě podporuje zažívání.

 

 

  VÝPRODEJ

REVITALIZAČNÍ NÁPOJRevitalizační bylinný nápoj – Kód: 24695

Cena: 89 Kč –  EX 8/2015

Obsahuje 80 snadno připravitelných porcí. 120 g

Nálev Revitalise kombinuje nesčetné množství ingrediencí z nejstarších světových receptů, díky čemuž se budete cítit silněji a v lepší duševní kondici. Mezi hlavní ingredience patří ženšen pravý, který je v tradiční čínské medicíně velmi oblíbený a jehož revitalizující účinky byly prokázány lékařskými studiemi. Vědci přišli na to, že ženšen výrazně zlepšuje kognitivní funkce mezi nimiž se řadí paměť, pozornost, rychlost zpracovávání informace, řeč či prostorová orientace. Studie naznačují, že ženšen příznivě působí i na vysoký krevní tlak. Směs doplňují guarana a černý čaj známý pro své stimulující účinky. Guarana snižuje únavu a udržuje bdělost, zatímco černý čaj napomáhá při řadě kardiovaskulárních onemocněních. Muškátový oříšek a hřebíček zase podpoří vaši vitalitu.

Jedna porce Revitalise obsahuje pouze 27mg kofeinu, a je tak zdravější variantou pro ty, kteří trpí přecitlivělostí na kofein.